Svečiams - 40MB, Registruotiems - 500MB

Privatumo politika

Sukurta 11 January, 2024 • 229 peržiūros • 1 minutes skaitymo

Įvadas

Ši privatumo politika taikoma "Majevski" MB teikiamai failų perdavimo paslaugai, prieinamai svetainėje Siusti.lt (Toliau - "Paslauga"). Mūsų paslauga leidžia vartotojams registruotis naudojant socialinio prisijungimo funkcijas per Facebook ar Gmail, įkelti ir dalintis failais. Mes įsipareigojame saugoti Jūsų privatumą ir tvarkyti asmeninius duomenis atsakingai ir teisėtai.

ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS IR NAUDOJIMAS

Mes renkame tik būtinus vartotojų asmeninius duomenis, tokius kaip vartotojo vardas, el. pašto adresas ir socialinio tinklo profilio informacija, reikalinga norint užtikrinti mūsų paslaugos veikimą. Visi asmeniniai duomenys yra tvarkomi griežtai laikantis Generalinės duomenų apsaugos reglamento (GDPR) reikalavimų.

DUOMENŲ SAUGOJIMAS IR SAUGUMAS

Mes imamės visų būtinų techninių ir organizacinių priemonių, kad užtikrintume Jūsų asmeninių duomenų saugumą ir apsaugą nuo neteisėto ar atsitiktinio jų atskleidimo, naikinimo, keitimo bei kitokio neteisėto tvarkymo.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Mūsų svetainė naudoja tik būtinus slapukus, reikalingus svetainės tinkamam funkcionavimui. Slapukų naudojimo tikslas nėra vartotojų sekimas ar asmeninių duomenų rinkimas.

DUOMENŲ NAUDOJIMAS STATISTIKAI

Mes renkame statistinius duomenis apie failų atsisiuntimą, kurie padeda mums suprasti kaip naudojama mūsų paslauga. Šie statistiniai duomenys nėra susieti su jokiais asmeniniais vartotojų duomenimis.

ASMENS DUOMENŲ PERDAVIMAS TREČIOSIOS ŠALIMS

"Majevski" MB neperduoda Jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai tai yra reikalaujama pagal įstatymą.

VARTOTOJŲ TEISĖS

Jūs turite teisę prašyti prieigos prie savo asmeninių duomenų, jų taisymo, ištrynimo ar apribojimo, taip pat prieštarauti jų tvarkymui ir teisę į duomenų perkeliamumą. Jei manote, kad Jūsų duomenys yra tvarkomi neteisėtai, turite teisę pateikti skundą valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

PRIVATUMO POLITIKOS KEITIMAI

Ši privatumo politika gali būti keičiama. Bet kokie pakeitimai bus skelbiami mūsų svetainėje.

KONTAKTAI

Jei turite klausimų ar abejonių dėl šios privatumo politikos ar norite naudotis savo teisėmis, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@siusti.lt