Svečiams - 40MB, Registruotiems - 500MB

Taisyklės ir sąlygos

Sukurta 11 January, 2024 • 105 peržiūros • 1 minutes skaitymo

BENDROSIOS NUOSTATOS

Šios naudojimosi sąlygos reglamentuoja "Majevski" MB teikiamos failų perdavimo paslaugos, kuri yra pasiekiama interneto svetainėje Siusti.lt (toliau – Paslauga), naudojimąsi.

PASLAUGOS APRAŠYMAS

Paslauga suteikia galimybę neregistruotiems ir registruotiems naudotojams įkelti, saugoti ir siųsti elektroninius failus per mūsų platformą. Paslauga taip pat leidžia vartotojams dalintis failais su kitais asmenimis.

REGISTRACIJA

Naudotojas gali užsiregistruoti naudojant Facebook ar Gmail autentifikacijos paslaugas. Naudotojas įsipareigoja teikti tikslia ir tiesą atitinkančią informaciją.

NAUDOTOJO PAREIGOS

Naudotojas įsipareigoja naudoti Paslaugą tik teisėtais tikslais, neįkelti ir neplatinti turinio, kuris pažeidžia autorių teises, yra neetiškas, pornografinis, skleidžia neapykantą, yra diskriminacinis ar kitaip pažeidžia galiojančius teisės aktus.

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

Visos teisės, susijusios su Paslauga, yra saugomos ir priklauso Paslaugos teikėjui ar jo licencijos davėjams. Vartotojas gali naudoti Paslaugą asmeniniais, nekomerciniais tikslais, laikydamasis šių sąlygų bei galiojančių įstatymų.

ATSAKOMYBĖS RIBOJIMAS

"Majevski" MB neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius netiesioginius, atsitiktinius ar pasekminių nuostolius, kuriuos gali patirti vartotojas naudodamasis Paslauga.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Paslauga naudoja būtinuosius slapukus, reikalingus svetainės veikimui. Detaliau apie slapukų naudojimą rasite mūsų Privatumo Politikoje.

PABAIGA IR SUTARTIES NUTRAUKIMAS

Šios naudojimosi sąlygos galios tol, kol naudotojas naudojasi Paslauga. Naudotojas gali bet kada nutraukti savo registraciją. "Majevski" MB pasilieka teisę pakeisti šias naudojimosi sąlygas ir/ar Paslaugą bet kuriuo metu, informuojant apie tai naudotoją.